Newsletter

Lajme

‘Edhe unë jam Kezho”’, gazetarët kundërshtojnë vendimin e Gjykatës së Apelit

Gazetarë dhe qytetarë dolën sot para Gjykatës së Apelit në shenjë solidarizimi me gazetarin Tomisllav...
lexo me teper

Gruevski gjatë fjalimit të fundvitit: Reformat në arsim, prioritet

Kryeministri Nikolla Gruevski në fjalimin e Vitit të Ri theks të veçantë i vendosi reformave...
lexo me teper

Ukrainë: Përfundon këmbimi i të burgosurve

Sot qeveria ukrainase dhe seperatistët pro-rusë pritet që të përfundojnë me këmbimin e personave të...
lexo me teper
Alsat-M
Alsat-M